Tábor 2019

Kapacita naplněna

Termín: Od NEDĚLE 21. července do pátku 2. srpna 2019
Místo konání: Tábořiště na „Soutoku“ - louka pod soutokem řeky Střely s Manětínským potokem v katastru obce Štichovice mapa

Cena za pobyt a stravu: 3 500,- Kč

Zaměření tábora: Tábornické dovednosti, soutěže, výlety do překrásného okolí řeky Střely, Rabštejna, Mladotic a Manětínského potoka, celotáborová hra, tábornická olympiáda, koupání, výrobky z přírodních materiálů…

Jak se přihlásit na tábor?
Přihlašování je možné pouze elektronicky. Přihláška je dostupná zde. Kapacita tábora je 40 dětí (nyní je kapacita naplněna) Další zájemci budou bráni jako náhradníci.

Jaké jsou podmínky pro přijetí Vaší ratolesti na tábor?
Podmínky pro přijetí na tábor jsou samostatnost, dobrý zdravotní stav a absolvované veškeré povinné očkování. Dále se předpokládá že má budoucí účastník vychozenou první třídu před nástupem na tábor (umí tedy číst a psát).

Pro rodiče :
• Nejdůležitější součástí vybavení táborníka na táboře je dobrý spacák!
• Vážení rodiče, vedení ČTU by Vás chtělo upozornit, než přihlásíte dítě na tábor, že v letošním roce nebude na táboře návštěvní den (Jedná se o úpravu vyhlášky o zotavovacích akcích pro děti a mládež). Děkujeme Vám za pochopení.


V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat na emailu mobydick@ctudolnibela.cz případně tel. 732 104 854.

K zakoupení je též DVD s nahrávkou letního tábora z loňského roku. Kdo má zájem o toto DVD za 150,- Kč může si ho objednat na mobydick@ctudolnibela.cz.

Ahoj v létě na táboře.
MOBY DICK